Sistem Kontrolü

Sistem Çözüm ve Hizmetleri

Detay Group, Sistem Çözümleri kapsamına giren tüm ihtiyaçları,  tecrübeli ve konusunda uzman ekip ile analiz ederek ihtiyaçları belirleyip, projeleri anahtar teslim hayata geçirilmektedir.

Sunucu Çözümleri

Yeni nesil sunucular ile aynı ve hatta daha küçük alanlar içerisinde daha performanslı ve daha az enerji tüketen çözümler üretilebilmektedir.

Detay Group, tüm müşterilerine yüksek performanslı ancak maliyetleri düşük, sunucu çözümleri sunarak, artan enerji maliyetlerini azaltmayı ve veri merkezi konsolidasyonlarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Veri Depolama Çözümleri

Günümüzde kurumlarda bilgi ve verilerin değeri gün geçtikçe artmaktadır. Veriye kolay ve çabuk erişebilmek, güvenilirliği yüksek tutmak ve verimi artırmak kurumların önceliklerinden biri olmuştur.

Detay Group kullanıcıların verilerini kategorilere ayrıştırarak depolayacağı, iş sürekliliği için yedekleyeceği, güvenli ancak hızlı ulaşılan ve maliyeti düşük çözümler üretmek üzere anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

Acil Durum Kurtarma Çözümleri

Acil Durum Kurtarma Kurtarma ve İş Sürekliliği Hizmetleri, müşterilerimizin bünyesinde iş sürekliliğinin sağlanması ve acil durum önleme/kurtarma hizmetlerini kapsamaktadır. Bu başlık kapsamında müşterilerimiz için “Acil Durum Planı” hazırlanması, test edilmesi, gereken altyapının kurulumu, işletimi ve eğitimlerin verilmesi hizmetlerinin sağlanması hedeflenmektedir.
Lokal ve uzak lokasyonlar için müşteri talepleri ve ihtiyacına göre hizmet geliştiren Detay Group uzmanları felaket seneryolarına hazır olmanızı sağlayacaktır.

Sistem Güvenlik Çözümleri

Güvenlik, günlük işleyişi kesintiye uğramaması, bilgi ve para kaybı yaşanmaması açısından sistem mimarisinin en önemli bileşeni haline gelmiştir. Güvenlik tehditleri bir çok şekilde ortaya çıkabildiğinden fiziksel ve yazılımsal önlemlerin komple gözönüne alınıp uygulanması gerekir.
Detay Group, müşterilerine ağ, sunucu, mesajlaşma ve masaüstü güvenliği konularında komple çözümler sunmaktadır. Antivirüs , antispam, antispy, patch management uygulamaları örnek gösterilebilir

Sanallaştırma Çözümleri

Detay Group  Sanallaştırma Çözümleri ile sunucu yönetiminizi ve sunucu kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayacak projeler gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda sanallaştırma çözümleri ile verimlilğin yanında enerji tasarrufu sağlayarak maliyetlerde de azalma sağlanmaktadır.Ayrıca hızlı ve etkin bir şekilde fiziksel ve sanal ortamları yöneterek iş süreçlerini kolaylaştırırken firma içi kaynakların da daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

MS Lisanslama ve Danışmanlık Hizmetleri

Microsoft Solutions Framework (MSF) metodları kullanılarak yürütülen projeler Detay Group’un tecrübesiyle birer başarı hikayesine dönüşür. Detay Group, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Microsoft altyapısı hakkında destek vermektedir.