Network Kurulumları

Network Çözüm ve Hizmetleri

Network Kurumların iletişim alt yapısı projelerine ilişkin tüm gereksinimleri karşılamakta, Uzman kadromuz, iş ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun uygulamların çalışacağı ağ altyapıları tasarlıyor ve en uygun yapıları projelendiriyor. projelerde fark yaratan çözüm alternatifleri üretmek amacı ile en uygun alt yapılarını süreklilik, performans,  güvenlik ,ölçeklenebilirlik ve yönetilebilirlik kritelerlerine göre tasarlamaktadır.  Ağ teknolojileri Danışmanlık hizmetlerimiz;

* Planlama, Tasarım, Projelendirme ve Maliyet Analizi

* İhtiyaç Analizi, Performans Analizi, Yeterlilik Analizi

* Proje Yönetim, Gözetim ve Denetleme

Ağ Alt yapı Çözümleri

Ağ Altyapı Çözümleri;

Local Area Network-LAN Veri Hizmetleri,

Yapısal Kablolama Sistemleri,

Kablosuz Erişim Çözümlerini kapsamaktadır,

Wide Area Network-WAN Veri Hizmetleri.

Ağ Destek Hizmetleri

Detay Group, uzman network mühendisi kodrosu ile gerek müşteri tarafından açılan çağrılara gerekse monitoring sistemimiz tarafından otomatik olarak açılacak problem bildirimlerine 7/24 sla seviyesinde uzaktan ya da yerinde destek hizmeti vermektedir.

Ağ Performans Yönetimi Çözümleri

Ağ Performans Yönetimi Çözümleri ile yönlendiriciler, anahtarlama cihazları, sunucular ve SNMP protokolü çalıştırılabilir tüm cihazlardan rapor, istatistiki bilgi ve gerçek zamanlı izleme elde edilebilmektedir. Ağ Cihazlarının Yönetimi esnasında yine bu cihazlara bağlı olarak izleme yapan Ağ Çözümleri Departmanı Performans Yönetimi Grubu ağ üzerinde yeralan tüm cihazların Hazıfa (CPU), Bellek Kullanımı (Memory), Disk uygunluğunu gerçek zamanlı olarak gözlemlemektedirler.

Güvenlik Çözümleri

 

* Uygulama Güvenliği
* Kurumsal Güvenlik Çözümleri
* 5651 Kanunu Çözümleri

* Ağ Güvenliği
* İnternet Güvenliği
* Uç Nokta Güvenliği
* Veri Güvenliği